0
ГоловнаПрограмне забезпеченняАрхівАФР-ТЦП-1С
Поточна версія: 1.0 від 15.07.2009р.

Останню версію програми завжди можна отримати тут:


Програмне забезпечення "АФР-ТЦП"


Призначення програми

Модуль «АФР-ТЦП-1С» розроблено для спрощення процедур використання даних про залишки на бухгалтерських рахунках підприємства на кожний день з метою формування показників адекватності та капіталу торговцями цінними паперами відповідно до Рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку N2381 від 27.12.2007 року "Про затвердження Положення про розрахунок показників ліквідності, що обмежують ризики професійної діяльності на фондовому ринку", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 січня 2008 р. за N60/14752.

Модуль «АФР-ТЦП-1С» зекономить витрати часу, що пов'язані з необхідністю формування залишків на балансових рахунках на кожний робочий день, їх отримання та внесення до системи формування відповідних показників звітності в межах програмного забезпечення "АФР-ТЦП" версії 4.хх.

Модуль «АФР-ТЦП-1С» реалізовано для підприємств, що ведуть бухгалтерський облік за допомогою програмного забезпечення 1С та користуються програмним забезпеченням "АФР-ТЦП" для складання адміністративних даних торговців цінними паперами.

Дані, що отримуються за результатами роботи модулю "АФР-ТЦП-1С", використовуються для формування Додатку 14 до "Положення про порядок складання та надання адміністративних даних щодо діяльності торговців цінними паперами", а саме "ДОВІДКИ про дотримання показників капіталу та інвестування торговцями цінних паперів" відповідно до "Положення про розрахунок показників ліквідності, що обмежують ризики професійної діяльності на фондовому ринку", затвердженого рішенням Комісії N2381 від 27.12.2007 р.

Модуль «АФР-ТЦП-1С» розроблено та підтримується для наступних конфігурацій 1С, які є БАЗОВИМИ поставками компанії "1С-Україна" та до яких не вносилися зміни, що можуть вплинути на успішність роботи модуля:

  • 1С Бухгалтерський облік для України (платформа 7.7);
  • 1С Комплексна конфігурація для України (платформа 7.7);
  • 1С Бухгалтерія для України (платформа 8.0/8.1);
  • 1С Управління торговим підприємством для України (платформа 8.0/8.1).

Програма «АФР-ТЦП-1C» працює лише за умови наявності встановленої програми «АФР-ТЦП» версії не нижче 4.25.

Вартість програми

Вартість модуля - 640 грн. (без ПДВ) для користувачів програми «АФР-ТЦП» (включаючи вартість технічної підтримки до кінця календарного року, у якому модуль придбано).

Технічна підтримка

З питань технічної підтримки фізичних та юридичних осіб, що офіційно придбали програму “АФР-ТЦП-1С” та занесені в реєстр покупців програми, звертайтеся електронною поштою на адресу zvit@sma.ua або за телефоном (44) 223-66-31.

Придбання програми


З питань придбання або оновлення програмного забезпечення просимо звертатися безпосередньо до розробника:Copyright © 2002–2022 Агенція фондового ринку